Úvodní strana  Volné pozice  Datový analytik

Datový analytik

Neustále se rozrůstáme, rozšiřujeme naše vývojové týmy a do nového týmu Internet of Things (IoT) hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici:

DATOVÝ ANALYTIK

Co budete dělat?

Analýza a vyhodnocování dat z nemocničních lůžek, nemocničních systémů, IoT a prostředí v celosvětovém měřítku
Analýza a vyhodnocování chování uživatelů nemocničních lůžek a systémů
Identifikace trendů a obchodních příležitostí pro zvýšení komfortu uživatele, zlepšení servisovatelnosti lůžek, zvýšení kvality a spolehlivosti lůžek
Přehledný, srozumitelný reporting
Spolupráce s marketingem na přípravě zadání požadavků pro vývoj
Příprava návrhů a specifikací systémů z hlediska SW i HW
Spolupráce se SW i HW vývojáři, kontrola plnění požadavků
Spolupráce na návrhu nových produktů
Řízení externích dodavatelů

Nabízíte?

SŠ/VŠ technického zaměření
Výborné matematické, analytické a statistické schopnosti
Dobrá znalost procesů vývoje SW a celého životního cyklu produktu
Znalost návrhu architektury SW výhodou
Alespoň 3 roky praxe v oblasti vývoje analýzy dat a data mining
Zkušenosti s analýzou zákaznických požadavků
Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
Aktivní znalost AJ
Všeobecný přehled, kreativita, samostatnost, profesionalita, komunikativnost

Výhodou znalost:
o Datové sítě a komunikační technologie
o Databáze
o IoT
o Senzorika
o Návrh architektury HW a SW
o Projektové řízení

Nabízíme:

Zázemí úspěšné, stále se rozvíjející a rozrůstající společnosti
možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce
motivující platové ohodnocení
široká paleta zaměstnaneckých benefitů a důraz na odborné vzdělávání
příjemné pracovní prostředí
nástup dohodou
pracoviště: Slaný/Praha

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se dozvědět více, zašlete Váš životopis. Rádi se s Vámi setkáme a projednáme veškeré detaily.

Více: kariera.linet.cz

Doplňkové informace

Pozice je vhodná pro
  • Vyšší odborné
Typ úvazku
  • Práce na plný úvazek
Zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • 13. plat
Místo pracoviště
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • Česká republika