Úvodní strana  Volné pozice  Skladový a manipulační dělník

Skladový a manipulační dělník

Nabízíme dlouhodobou práci ve dvousměnném nebo třísměnném provozu.
Přijmeme pracovníka pro skladové a manipulační práce.

Náplň práce:

  • přejímat zboží do skladu, kontrolovat průvodní dokumenty doprovázející zboží - toto na počítači
  • provádět manipulační práce a obsluhovat VZV
  • ukládat a skladovat výrobky a zboží v příslušném regálovém skladu
  • provádět základní údržbu manipulační techniky

Očekáváme:

  • ukončené odborné vzdělání
  • znalost práce na počítači (zejména skladový software)
  • zkušenost s řízením VZV a platný průkaz na VZV výhodou
  • dobré komunikační dovednosti
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v dvousměnném nebo třísměnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • firemní stravování
  • firemní benefity
  • třísměnný provoz - od pondělí do pátku
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné i pro absolventy
  • firemní autobusová doprava ze směru Slaný, Kladno, Budyně nad Ohří a zpět

Doplňkové informace

Pozice je vhodná pro
  • Odborné vyučení bez maturity
Místo pracoviště
  • Slaný
  • Česko