Úvodní strana  Volné pozice  Konstruktér/ka - junior

Konstruktér/ka - junior

Vize Linetu: Být předmětem touhy, nikoli pouhé volby.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Linet zítřka!

Budete se věnovat především:

spolupráce na vývoji aktivních a pasivních matrací
úzká spolupráce s vývojovým týmem ve Velké Británii
zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizace
práce s informačním systémem
spolupráce při výrobě a zkoušení prototypů, zadávání zkoušek

Měl/a byste mít:

VŠ/SŠ technického směru (strojní, stavební, dopravní)
pracovní zkušenost v technické oblasti - minimálně 1 rok
výhodou je zkušenost s prací s PUR pěnami a textilem
znalost jakéhokoliv 3D systému (výhodou je Solid Edge)
kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu
znalost AJ - pokročilá slovem i písmem a znalost češtiny
komunikativnost, schopnost týmové práce
odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup

Těšit se můžete zejména na:

prostor pro inovaci a kreativitu
různorodou pracovní náplň
zázemí stabilní a úspěšné společnosti
možnost odborného a profesního růstu
širokou škálu benefitů (6 týdnů volna, stravování, flexi pracovní doba, kafetérie, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školka a další)

Více info na: kariera.linet.cz

V případě vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis. Detaily projednáme na osobním setkání.

Jsme předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Linet na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi.

Doplňkové informace

Pozice je vhodná pro
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku
  • Práce na plný úvazek
Zaměstnanecké benefity
  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Zdravotní volno/sickday
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
Místo pracoviště
  • Slaný
  • Kladno
  • Česká republika