Úvodní strana  Volné pozice  IT System Administrator

IT System Administrator

Z důvodu rozšiřování IT týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Co budete dělat?

Správa a rozvoj IT infrastruktury nadnárodní společnosti
Administrace OS MS Windows Server na úrovni domény
Správa počítačové sítě
Správa security
Plnění přidělených požadavků v systému hotline
Podpora uživatelů IT včetně konzultací

Nabízíte?

minimálně 3 letá praxe s administrací OS MS Windows Server na úrovni domény (Windows server 2008 nebo 2012)
správa počítačové sítě s min 50ti stanicemi s OS MS Windows
správa Active Directory
znalost Group Policy
znalost WSUS
znalost sítí (TCP/IP, DNS, DHCP, vlan, správa management switchů)
správa endpoint security (antivir, firewall, vpn)

AJ na středně pokročilé úrovni (schopnost domluvit se s cizinci)
ochota vzdělávat se a pracovat na svém růstu
ochota cestovat
komunikační schopnosti
analytické myšlení
spolehlivost

Výhodou:
znalost virtualizace serverů a desktopů na platformě VMware
znalost Microsoft System Center
znalost roaming profiles a intellimirror
znalost administrace MS Exchange Serveru
zkušenost s administrací korporátního firewallu (Fortinet platforma výhodou)

Nabízíme

Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
možnost profesního růstu
zaměstnanecké výhody (firemní školka, flexi pracovní doba, zvýhodněné volání, kafetérie, ...)
příjemné pracovní prostředí

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis v české a anglickém jazyce.

Více: kariera.linet.cz

Doplňkové informace

Pozice je vhodná pro
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku
  • Práce na plný úvazek
Zaměstnanecké benefity
  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
Místo pracoviště
  • Slaný
  • Kladno
  • Česká republika