Úvodní strana  Volné pozice  Certifikační technik - spolupráce na projektech

Certifikační technik - spolupráce na projektech

Do našeho R&D týmu hledáme spolupracovníka na projekty certifikací našich produktů - zdravotnické techniky - na zahraniční trhy.

Náplň práce

Zajištění externích zkoušek a certifikací produktů vč. následných inspekcí
Systematická tvorba a optimalizace procesů a dokumentace
Oponentura průvodní dokumentace produktu, souboru řízení rizika, zkoušek, FMEA, PEMS, použitelnosti, návodů
Předávání dokumentace certifikačnímu orgánu - posouzení shody s požadavky norem pro daný trh
Spolupráce s kolegy napříč společností
Podpora registračních aktivit a uvádění produktu na trhy

Co očekáváme?

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Práce s PC (MS Office, některým z konstrukčních programů)
AJ slovem i písmem vč. technické
Znalost legislativy a norem zdravotnických prostředků a strojních zařízení ČSN 60601-1 a 2-52
Zkušenost s certifikacemi pro zahraniční trhy výhodou

Co nabízíme?

Dlouhodobou projektově orientovanou spolupráci
Možnost pracovat z domova - zhruba 2/3 času
Rozsah práce v závislosti na konkrétním stádiu projektu - převážně odpovídající 2/3 až plnému úvazku

Více:

kariera.linet.cz

V případě dotazů se mi ozvěte, v případě zájmu o tuto spolupráci mi zašlete životopis a následně se dohodneme na dalším postupu.

Jsme předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Linet na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi.

Doplňkové informace

Pozice je vhodná pro
  • Vyšší odborné
Typ úvazku
  • Práce na plný úvazek Práce na zkrácený úvazek
Zaměstnanecké benefity
  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Firemní akce
Místo pracoviště
  • Slaný
  • Kladno
  • Česká republika