Úvodní strana  Pro studenty  Příležitosti pro studenty  Projekty  Základní školy

Úvod do světa práce

Představte si, že jste žákem osmé třídy a už brzy Vás čeká důležité rozhodování, jakým směrem se budete dál ubírat. Jak se ale ve velkém množství nabízených oborů zorientovat a zvolit, který je ten pravý? LINET Vám prostřednictvím ročního programu „Úvod do světa práce“ pomůže s vytvořením představy o fungování reálného pracovního prostředí.

Program je určen žákům základních škol 8. tříd. Cílem je aktivně žáky seznámit s možnostmi pracovního trhu a výběru škol odborného vzdělávání.

Žákům a pedagogům se cíleně zprostředkovává pohled do praxe, pracovního světa a na konkrétní pracovní pozice či činnosti. V průběhu plánovaných výukových hodin jsou žáci seznamováni s možnostmi profesního uplatnění a s tématy, která se týkají životního cyklu společnosti.

Atraktivita programu pro žáky spočívá v tom, že umožňuje vytvoření vlastní představy o budoucím zaměstnání a má rozsáhlý dopad na jejich profesní volbu.

Studujete vysokou? 

Každý rok přijímáme studenty do svých trainee programů, spolupracujeme s nimi na diplomových pracích a otevíráme nové pozice.

Příležitosti pro studenty

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu