Úvodní strana  Pro studenty  Po nástupu  Kariéra v LINETu

Kariéra v LINETu

Jste čerstvě po škole a nejste si jisti, jak nastartovat svoji kariéru? Ideálně s programem Trainee.

Nejste si jistí, jaká pracovní pozice je pro vás ta pravá? Rádi byste profesně rostli, získávali nové zkušenosti a rozšiřovali své znalosti? Zapojte se do našeho ročního programu Trainee. Díky němu poznáte chod celé společnosti od vrátnice po výrobu a Vaše finální zařazení se stanoví právě s přihlédnutím k Vašim preferencím a dosaženým zkušenostem. Stejnou šanci dostal i Lukáš a dokázal ji využít.

Jan Šterba je dnes specialista pro regulatorní záležitosti. Své začátky v programu Trainee si však nemůže vynachválit: "LINET je velká, inovativní a velmi dynamická společnost a málokdo má možnost ji skutečně poznat celou. Trainee program mi právě toto umožnil. Mohl jsem si vyzkoušet různorodou práci na téměř všech oddělení společnosti, seznámit se s různými procesy a lépe pracovně poznat mnoho svých kolegů. Na základě tohoto mi LINET na konci programu nabídl pozici, která odpovídala mým znalostem a schopnostem, a která mě i po několika letech stále baví."

Více o zaměstnancích Linetu a jejich příbězích

Proč pracovat právě pro nás

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet

Co vám nabízíme?

Zjistěte vše o zaměstnaneckých benefitech, práci z domova nebo jak vypadají naše kanceláře.

Proč Linet

Zkušební lhůta

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.