Úvodní strana  Pro studenty  Proč Linet  Co nabízíme

Co nabízíme

Udržet náklady na rozumné úrovni, problémy řešit chytře pomocí moderních technologií a užívat života na maximum – studentský život má prostě něco do sebe.

Pokud své první pracovní zkušenosti spojíte s LINETem, moc se toho pro vás nezmění. Nabízíme nejen flexibilní pracovní dobu, notebook s možností vzdáleného připojení či výhodné podmínky využívání telekomunikačních služeb, ale také příspěvek na sportovní aktivity, firemní autobusovou dopravu či závodní stravování s cenou oběda od 22 korun.

Mezi studenty hledáme hlavně zvědavé, přemýšlivé a kreativní lidi se smyslem pro inovativní uvažování. V LINETu mají možnost si nezávazně „osahat“ prostředí přední vývojové a výrobní firmy a zjistit, čemu by se ve svém profesním životě chtěli skutečně věnovat.

Nedostatek předchozích pracovních zkušeností pro nás není překážkou, ale naopak příležitostí pro hledání nových talentů. Všechny účastníky našich programů v oblasti spolupráce se studenty motivujeme k aktivnímu zapojení do interních projektů a společnému hledání nových nápadů a řešení. Studentům tak dáváme možnost získat cenné zkušenosti, které reálně využijí ve své budoucí kariéře.

Přesvědčit se o tom mohou v rámci:


Studentům ZŠ a SŠ pak nabízíme možnost odborných exkurzí či zapojení do projektu Úvod do světa práce. Středoškoláci se pak mohou zúčastnit našeho S-programu zaměřeného na praxi.

Příležitosti pro absolventy 

Naskočte po škole do trainee programu.

Trainee program

Jak napsat životopis 

Podívejte se, jak vypadá správný životopis.

Tipy pro psaní životopisu

Co vám nabízíme? 

Zjistěte vše o zaměstnaneckých benefitech, práci z domova nebo jak vypadají naše kanceláře.

Proč Linet