Úvodní strana  Pro studenty  Proč Linet  Co nabízíme

Co nabízíme

Udržet náklady na rozumné úrovni, problémy řešit chytře pomocí moderních technologií a užívat života na maximum – studentský život má prostě něco do sebe.

Pokud své první pracovní zkušenosti spojíte s LINETem, moc se toho pro vás nezmění. Nabízíme nejen flexibilní pracovní dobu, notebook s možností vzdáleného připojení či výhodné podmínky využívání telekomunikačních služeb, ale také příspěvek na sportovní aktivity, firemní autobusovou dopravu či závodní stravování s cenou oběda od 22 korun.

Mezi studenty hledáme hlavně zvědavé, přemýšlivé a kreativní lidi se smyslem pro inovativní uvažování. V LINETu mají možnost si nezávazně „osahat“ prostředí přední vývojové a výrobní firmy a zjistit, čemu by se ve svém profesním životě chtěli skutečně věnovat.

Nedostatek předchozích pracovních zkušeností pro nás není překážkou, ale naopak příležitostí pro hledání nových talentů. Všechny účastníky našich programů v oblasti spolupráce se studenty motivujeme k aktivnímu zapojení do interních projektů a společnému hledání nových nápadů a řešení. Studentům tak dáváme možnost získat cenné zkušenosti, které reálně využijí ve své budoucí kariéře.

Přesvědčit se o tom mohou v rámci:


Studentům ZŠ a SŠ pak nabízíme možnost odborných exkurzí či zapojení do projektu Úvod do světa práce. Středoškoláci se pak mohou zúčastnit našeho S-programu zaměřeného na praxi.

Studujete vysokou? 

Každý rok přijímáme studenty do svých trainee programů, spolupracujeme s nimi na diplomových pracích a otevíráme nové pozice.

Příležitosti pro studenty

Co vám nabízíme? 

Zjistěte vše o zaměstnaneckých benefitech, práci z domova nebo jak vypadají naše kanceláře.

Proč Linet

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu