Úvodní strana  Pro studenty  Proč Linet  Co děláme

Co děláme

Obchodní strategie naší společnosti stojí především na intenzivním vývoji, díky kterému dokážeme zákazníkům nabídnout produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou.

Neustále hledáme nové výzvy a možnosti technologických synergií napříč různými obory – díky tomu jsme schopni si udržet potřebnou dynamiku, konkurenční náskok a každoroční růst.

Do značné míry tak úspěch společnosti závisí na vzdělání našich zaměstnanců a vědecké činnosti. Proto LINET dlouhodobě spolupracuje se vzdělávacími institucemi všech úrovní a výzkumnými organizacemi.

Zároveň chceme být firmou, která bude studentům dávat jejich „první šanci“ a pomáhat rozvíjet a uplatnit jejich talent. Studentům posledních ročníků vysokých škol a čerstvým absolventům poskytujeme například roční trainee program, pomocí kterého se seznámí s chodem celé firmy a udělají si reálnější představu o směřování své kariéry. Čistě na získání praktických zkušeností z firemního prostředí pro vysokoškolské studenty je také zaměřen program mentoringu.

Studujete vysokou? 

Každý rok přijímáme studenty do svých trainee programů, spolupracujeme s nimi na diplomových pracích a otevíráme nové pozice.

Příležitosti pro studenty

Diplomové práce 

Vypsaná témata pro vedení diplomových a absolventských prací.

Absolventské práce

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet