Úvodní strana  Pro studenty  Proč Linet  Co děláme

Co děláme

Obchodní strategie naší společnosti stojí především na intenzivním vývoji, díky kterému dokážeme zákazníkům nabídnout produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou.

Neustále hledáme nové výzvy a možnosti technologických synergií napříč různými obory – díky tomu jsme schopni si udržet potřebnou dynamiku, konkurenční náskok a každoroční růst.

Do značné míry tak úspěch společnosti závisí na vzdělání našich zaměstnanců a vědecké činnosti. Proto LINET dlouhodobě spolupracuje se vzdělávacími institucemi všech úrovní a výzkumnými organizacemi.

Zároveň chceme být firmou, která bude studentům dávat jejich „první šanci“ a pomáhat rozvíjet a uplatnit jejich talent. Studentům posledních ročníků vysokých škol a čerstvým absolventům poskytujeme například roční trainee program, pomocí kterého se seznámí s chodem celé firmy a udělají si reálnější představu o směřování své kariéry. Čistě na získání praktických zkušeností z firemního prostředí pro vysokoškolské studenty je také zaměřen program mentoringu.

Chceme být předmětem touhy

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

Zkušební lhůta

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.

Co vás čeká ve zkušební době

Jak napsat životopis

Podívejte se, jak vypadá správný životopis.

Tipy pro psaní životopisu