Úvodní strana  Pro specialisty  Proč Linet

Proč LINET

V oboru patříme ke světové špičce

Společnost LINET se sídlem v Želevčicích u Slaného patří mezi první čtyřku největších světových výrobců zdravotnických a pečovatelských lůžek. Své kvalitní a sofistikované produkty vyvážíme do více než 100 zemí po celém světě a s více než 20letou historií patříme mezi tradiční české výrobce. Díky strategii, která sází na vývoj a inovace, si udržujeme dynamický růst jak na domácím trhu, tak v zahraničí.

Dlouhodobě patříme mezi nejlépe hodnocené a vnímané české firmy (pravidelně se LINET objevuje například v první desítce ankety Czech Top 100) a jsme držiteli řady prestižních mezinárodních ocenění. Jsme firmou, na níž jsou její zaměstnanci pyšní.

Pomáháme měnit svět k lepšímu

Naše inovativní výrobky proměnily oblast péče o pacienta po celém světě. Jsme společností, která moderní trendy v oboru nejen sleduje, ale i určuje.

Zakladatel společnosti a generální ředitel celé skupiny LINET Group  Ing. Zbyněk Frolík patří mezi respektované osobností české podnikatelské sféry, v roce 2011 například obdržel prezidentské ocenění Medaili Za zásluhy. Jeho vize a schopnost je naplňovat se pevně vepsaly do stylu řízení a celkové strategie LINETu.

Díky svému dlouhodobě budovanému úspěchu firma zaměstnancům poskytuje stabilní zázemí moderní a perspektivní společnosti, která má jasně stanovené cíle a umí jich dosahovat.

Jak na výběrové řízení 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Pro uchazeče

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti