Úvodní strana  Pro specialisty  Proč Linet

Proč LINET

V oboru patříme ke světové špičce

Společnost LINET se sídlem v Želevčicích u Slaného patří mezi první čtyřku největších světových výrobců zdravotnických a pečovatelských lůžek. Své kvalitní a sofistikované produkty vyvážíme do více než 100 zemí po celém světě a s více než 20letou historií patříme mezi tradiční české výrobce. Díky strategii, která sází na vývoj a inovace, si udržujeme dynamický růst jak na domácím trhu, tak v zahraničí.

Dlouhodobě patříme mezi nejlépe hodnocené a vnímané české firmy (pravidelně se LINET objevuje například v první desítce ankety Czech Top 100) a jsme držiteli řady prestižních mezinárodních ocenění. Jsme firmou, na níž jsou její zaměstnanci pyšní.

Pomáháme měnit svět k lepšímu

Naše inovativní výrobky proměnily oblast péče o pacienta po celém světě. Jsme společností, která moderní trendy v oboru nejen sleduje, ale i určuje.

Zakladatel společnosti a generální ředitel celé skupiny LINET Group  Ing. Zbyněk Frolík patří mezi respektované osobností české podnikatelské sféry, v roce 2011 například obdržel prezidentské ocenění Medaili Za zásluhy. Jeho vize a schopnost je naplňovat se pevně vepsaly do stylu řízení a celkové strategie LINETu.

Díky svému dlouhodobě budovanému úspěchu firma zaměstnancům poskytuje stabilní zázemí moderní a perspektivní společnosti, která má jasně stanovené cíle a umí jich dosahovat.

Příležitosti pro studenty 

Stáže, trainee programy nebo vedení absolventských prací.

Příležitosti pro studenty

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

U nás v týmu 

Co si o práci v LINETu myslí naši zaměstnanci a jak LINET vnímají? Podívejte se...

Naši lidé