Úvodní strana  Pro specialisty  Proč Linet  Co nabízíme

Co nabízíme

U nás nezažijete nudné a stereotypní zaměstnání, naopak – dáme Vám prostor růst s námi.

Dynamičnost, kreativita, rozvoj – to jsou hlavní atributy zaměstnání v LINETu. Jsme firma založená na inovacích, která se neustále vyvíjí, ekonomicky roste a vstupuje na nové trhy.

Oceníme vaši práci i nápady

Jste pracovití a máte výsledky? Buďte si jistí, že to vidíme a oceníme. Systém měsíčního a ročního hodnocení Vám umožní ke standardnímu platu získat zajímavé odměny. Finančně ohodnotíme i Vaše dobré nápady a podněty k inovacím.

Kariérní a osobnostní rozvoj

Kdo neroste, zakrní a práce ho přestane bavit. To se Vám u nás ale nestane – dostanete příležitost zdokonalit si cizí jazyky, zlepšit komunikační dovednosti či se ve svém oboru dále vzdělávat.

Dáme Vám také prostor k získání či zdokonalení manažerských dovedností. A především – nenecháme je zahálet. Díky pravidelnému ročnímu hodnocení budete mít možnost ukázat svůj potenciál a my Vám dáme prostor jej naplnit.

Flexibilní pracovní doba

Jsme firma orientovaná především na výsledky. U řady pozic umožňujeme pružné nastavení pracovní doby, která bude vyhovovat Vašim osobním i profesním potřebám. Stejně tak vycházíme vstříc i zaměstnancům na rodičovské dovolené, kteří mimo jiné mohou využít firemní školky .

Benefitní systém

Požadujeme od svých zaměstnanců maximální výkon a umíme jej ocenit. Nejen v podobě pravidelné výplaty, ale také celé řady zaměstnaneckých výhod.

Benefity nejsou nijak omezeny podle pracovní pozice a jsou dostupné všem. Zaměstnanci si pak sami prostřednictvím kafeterie volí takové, které nejlépe vyhovují jejich potřebám.

Chcete kompenzovat sedavé zaměstnání? Nabízíme podporu sportovních aktivit. Máte už rodinu, snažíte se ušetřit a myslíte na zadní kolečka? Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění, stravování i další finanční benefity. Chcete se dále vzdělávat? U nás můžete získat až 8 tisíc ročně na jazykové kurzy. Chcete pečovat o své zdraví? Využijte našich Dnů zdraví s vyšetřením krve, zraku, fyzioterapeutickou prohlídkou či výživovou poradnou.

Nebojte se při pohovoru zeptat na další podrobnosti k benefitům. Rádi Vás seznámíme s obsáhlým katalogem výhod, ze kterého mohou naši zaměstnanci vybírat.

Příležitosti pro studenty 

Stáže, trainee programy nebo vedení absolventských prací.

Příležitosti pro studenty

Jak na výběrové řízení 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Pro uchazeče

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet