Úvodní strana  Pro specialisty  Proč Linet  Co nabízíme

Co nabízíme

U nás nezažijete nudné a stereotypní zaměstnání, naopak – dáme Vám prostor růst s námi.

Dynamičnost, kreativita, rozvoj – to jsou hlavní atributy zaměstnání v LINETu. Jsme firma založená na inovacích, která se neustále vyvíjí, ekonomicky roste a vstupuje na nové trhy.

Oceníme vaši práci i nápady

Jste pracovití a máte výsledky? Buďte si jistí, že to vidíme a oceníme. Systém měsíčního a ročního hodnocení Vám umožní ke standardnímu platu získat zajímavé odměny. Finančně ohodnotíme i Vaše dobré nápady a podněty k inovacím.

Kariérní a osobnostní rozvoj

Kdo neroste, zakrní a práce ho přestane bavit. To se Vám u nás ale nestane – dostanete příležitost zdokonalit si cizí jazyky, zlepšit komunikační dovednosti či se ve svém oboru dále vzdělávat.

Dáme Vám také prostor k získání či zdokonalení manažerských dovedností. A především – nenecháme je zahálet. Díky pravidelnému ročnímu hodnocení budete mít možnost ukázat svůj potenciál a my Vám dáme prostor jej naplnit.

Flexibilní pracovní doba

Jsme firma orientovaná především na výsledky. U řady pozic umožňujeme pružné nastavení pracovní doby, která bude vyhovovat Vašim osobním i profesním potřebám. Stejně tak vycházíme vstříc i zaměstnancům na rodičovské dovolené, kteří mimo jiné mohou využít firemní školky .

Benefitní systém

Požadujeme od svých zaměstnanců maximální výkon a umíme jej ocenit. Nejen v podobě pravidelné výplaty, ale také celé řady zaměstnaneckých výhod.

Benefity nejsou nijak omezeny podle pracovní pozice a jsou dostupné všem. Zaměstnanci si pak sami prostřednictvím kafeterie volí takové, které nejlépe vyhovují jejich potřebám.

Chcete kompenzovat sedavé zaměstnání? Nabízíme podporu sportovních aktivit. Máte už rodinu, snažíte se ušetřit a myslíte na zadní kolečka? Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění, stravování i další finanční benefity. Chcete se dále vzdělávat? U nás můžete získat až 8 tisíc ročně na jazykové kurzy. Chcete pečovat o své zdraví? Využijte našich Dnů zdraví s vyšetřením krve, zraku, fyzioterapeutickou prohlídkou či výživovou poradnou.

Nebojte se při pohovoru zeptat na další podrobnosti k benefitům. Rádi Vás seznámíme s obsáhlým katalogem výhod, ze kterého mohou naši zaměstnanci vybírat.

Příležitosti pro absolventy 

Naskočte po škole do trainee programu.

Příležitosti pro studenty

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu

Naše produkty 

Více o tom, čím se zabýváme, v čem vynikáme a s čím se u nás budete potkávat.

Co děláme