Úvodní strana  Pro specialisty  Proč Linet  Co děláme

Co děláme

Obchodujeme s celým světem

Naše výrobky významně pomáhají při léčbě pacientů a po celém světě usnadňují práci zdravotníkům, pečovatelům i lidem, kteří se starají o své blízké v domácím prostředí.

Nabízíme je prostřednictvím 14 dceřiných společností a více než 40 obchodních partnerů v Evropě, Jižní i Severní Americe, Asii, Africe i Austrálii. Export je pro nás klíčový a každodenní komunikace se zahraničními partnery a zákazníky se výrazně projevuje v celkovém pracovním prostředí. Práce Vám tak může poskytnout řadu příležitostí ke zdokonalení se v cizích jazycích, cestování a setkávání se zajímavými lidmi.

Výroba a export: příležitost pro každého

Intenzivní obchodování se zahraničními zákazníky klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost našich výrobků a schopnost přizpůsobit se individuálním požadavkům klientů a jednotlivým tržním standardům. Kvalitní technicko-administrativní zázemí je tedy pro nás nepostradatelné.

Pro nemocnice a pečovatelská zařízení jsme nejen dodavatelem, ale i odborným partnerem. Zajišťujeme pro ně servisní a konzultační služby a pořádáme celou řadu odborných vzdělávacích aktivit jako tréninky zdravotnického personálu a obchodních partnerů.

Naše výrobky vystavujeme po celém světě – je to pro nás vynikající možnost setkávat se se svými obchodními partnery a zákazníky a také poznávat nové.

Uplatnění u nás proto najdou lidé nejrůznějších profesí, zejména obchodního, strojírenského, elektrotechnického, biomedicínského a zdravotnického zaměření.

Kromě celé řady specialistů v různých oborech pravidelně hledáme podpory do administrativy, pro servisní, obchodní či ekonomické oddělení, zákaznické centrum a kontrolu jakosti.

Aktuální seznam poptávaných pozic najdete na stránce Volné pozice.

Zkušební lhůta 

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.

Co Vás čeká ve zkušební lhůtě

Naše produkty 

Více o tom, čím se zabýváme, v čem vynikáme a s čím se u nás budete potkávat.

Co děláme

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet