Úvodní strana  Pro specialisty  Proč Linet  Co děláme

Co děláme

Obchodujeme s celým světem

Naše výrobky významně pomáhají při léčbě pacientů a po celém světě usnadňují práci zdravotníkům, pečovatelům i lidem, kteří se starají o své blízké v domácím prostředí.

Nabízíme je prostřednictvím 14 dceřiných společností a více než 40 obchodních partnerů v Evropě, Jižní i Severní Americe, Asii, Africe i Austrálii. Export je pro nás klíčový a každodenní komunikace se zahraničními partnery a zákazníky se výrazně projevuje v celkovém pracovním prostředí. Práce Vám tak může poskytnout řadu příležitostí ke zdokonalení se v cizích jazycích, cestování a setkávání se zajímavými lidmi.

Výroba a export: příležitost pro každého

Intenzivní obchodování se zahraničními zákazníky klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost našich výrobků a schopnost přizpůsobit se individuálním požadavkům klientů a jednotlivým tržním standardům. Kvalitní technicko-administrativní zázemí je tedy pro nás nepostradatelné.

Pro nemocnice a pečovatelská zařízení jsme nejen dodavatelem, ale i odborným partnerem. Zajišťujeme pro ně servisní a konzultační služby a pořádáme celou řadu odborných vzdělávacích aktivit jako tréninky zdravotnického personálu a obchodních partnerů.

Naše výrobky vystavujeme po celém světě – je to pro nás vynikající možnost setkávat se se svými obchodními partnery a zákazníky a také poznávat nové.

Uplatnění u nás proto najdou lidé nejrůznějších profesí, zejména obchodního, strojírenského, elektrotechnického, biomedicínského a zdravotnického zaměření.

Kromě celé řady specialistů v různých oborech pravidelně hledáme podpory do administrativy, pro servisní, obchodní či ekonomické oddělení, zákaznické centrum a kontrolu jakosti.

Aktuální seznam poptávaných pozic najdete na stránce Volné pozice.

Jak napsat životopis 

Podívejte se, jak vypadá správný životopis.

Tipy pro psaní životopisu

Zkušební lhůta 

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.

Co Vás čeká ve zkušební lhůtě

U nás v týmu 

Co si o práci v LINETu myslí naši zaměstnanci a jak LINET vnímají? Podívejte se...

Naši lidé