Úvodní strana  Pro manažery  Proč Linet

O LINETu

Lídr evropského trhu

LINET spol. s r. o. patří mezi přední světové výrobce a distributory nemocničních a pečovatelských lůžek. Společnost založil v roce 1990 Zbyněk Frolík, jedna z nejvýraznějších a nejrespektovanějších osobností české podnikatelské sféry.

Od roku 2011 je firma součástí holdingu LINET Group SE se sídlem v Nizozemí, který založili majitelé společností LINET spol. s r. o. a německého výrobce WiBo GmbH. Ročně holding vyrobí 66 tisíc lůžek, která prostřednictvím vlastních zahraničních poboček i partnerské dodavatelské sítě exportuje do více než sta zemí.

LINET je také držitelem řady prestižních ocenění v domácích i zahraničních soutěžích a anketách (například European Business Awards, Inovace roku, Cena za vynikající design, Manažer roku, Firma roku, Czech Top 100 atd.)

Koho hledáme?

Cesta LINETu ke globálnímu úspěchu odstartovala před 20 lety v malé dílně. Své současné pozice firma dosáhla hlavně díky hledání nových nápadů a vůli překonat překážky v jejich uvedení do praxe. A to očekáváme i od svých zaměstnanců – touhu po seberealizaci, zdravé sebevědomí, inovativní myšlení a schopnost prosazovat změny. Máte-li takovou výbavu, u nás ji rádi oceníme.

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

U nás v týmu 

Co si o práci v LINETu myslí naši zaměstnanci a jak LINET vnímají? Podívejte se...

Naši lidé

Jak na výběrové řízení 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Pro uchazeče