Úvodní strana  Pro manažery  Proč Linet

O LINETu

Lídr evropského trhu

LINET spol. s r. o. patří mezi přední světové výrobce a distributory nemocničních a pečovatelských lůžek. Společnost založil v roce 1990 Zbyněk Frolík, jedna z nejvýraznějších a nejrespektovanějších osobností české podnikatelské sféry.

Od roku 2011 je firma součástí holdingu LINET Group SE se sídlem v Nizozemí, který založili majitelé společností LINET spol. s r. o. a německého výrobce WiBo GmbH. Ročně holding vyrobí 66 tisíc lůžek, která prostřednictvím vlastních zahraničních poboček i partnerské dodavatelské sítě exportuje do více než sta zemí.

LINET je také držitelem řady prestižních ocenění v domácích i zahraničních soutěžích a anketách (například European Business Awards, Inovace roku, Cena za vynikající design, Manažer roku, Firma roku, Czech Top 100 atd.)

Koho hledáme?

Cesta LINETu ke globálnímu úspěchu odstartovala před 20 lety v malé dílně. Své současné pozice firma dosáhla hlavně díky hledání nových nápadů a vůli překonat překážky v jejich uvedení do praxe. A to očekáváme i od svých zaměstnanců – touhu po seberealizaci, zdravé sebevědomí, inovativní myšlení a schopnost prosazovat změny. Máte-li takovou výbavu, u nás ji rádi oceníme.

Co vám nabízíme? 

Zjistěte vše o zaměstnaneckých benefitech, práci z domova nebo jak vypadají naše kanceláře.

Kontaktujte nás!

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet