Úvodní strana  Pro manažery  Proč Linet  Naši lidé

Naši lidé

Všech našich zaměstnanců si velmi vážíme a věříme, že právě jejich spokojenost jde ruku v ruce s úspěšností firmy.

Snažíme se jim proto vytvářet ideální podmínky pro práci a všemi silami podporujeme jejich profesní růst.

Vladimíra Michnová, personální ředitelka, HR osobnost roku 2011

"Na práci pro LINET je skvělé, jak firma dokáže efektivně podpořit kariérní růst každého zaměstnance, který o to skutečně stojí a je ochoten tomu něco obětovat. Nastoupila jsem počátkem roku 2007 jako odborný člen týmu personálního oddělení a dnes tento tým vedu z pozice HR manažerky, a to v rámci celého mezinárodního holdingu LINET Group SE. Očekáváte-li od svého zaměstnavatele účinnou podporu kariérního rozvoje a možnosti uplatnění v zahraničí, v LINETu se Vám bude líbit."

Štěpán Řičica – Vedoucí nástrojárny a přípravkárny

„V LINETu jsem začínal na pozici technolog prvovýroby, pak jsem přešel na pozici vedoucího technologie a poté následoval již vedoucí nástrojárny a přípravkárny. Musím říct, že jsem skutečně našel práci, která mě baví a naplňuje."

Jan Horák – Obchodní a marketingový ředitel

„V LINETu jsem začal pracovat již v roce 1994, kdy jsem ještě jako student práv nastoupil na pozici asistenta ředitele pana Frolíka na brigádu. Záhy jsem začal pracovat na oddělení obchodu, kde se nám postupně podařilo vybudovat kvalitní a zkušený tým obchodníků, se kterým jsme později začali pronikat i na zahraniční trhy. Musím říct, že právě díky této rozmanitosti, novým úkolům a výzvám mě práce neustále naplňuje a baví."

Našim zaměstnancům nabízíme celou řadu zajímavých a přínosných benefitů. Od různých soutěží a firemních akcí, práci z domova a speciální odměny. 

Jak na výběrové řízení 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Pro uchazeče

Zkušební lhůta 

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.

Po nástupu

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti