Úvodní strana  Pro manažery  Proč Linet  Co nabízíme

Co nabízíme

Co vám přinese práce v LINETu

Od svých zaměstnanců očekáváme nadstandardní výkony a na oplátku jim nabízíme nadstandardní systém odměn. Snažíme se v něm nabídnout optimální kombinaci motivačních bonusů a výhod zaměřených na osobní a profesní rozvoj.

Důležitou součástí strategie LINET je identifikace a podpora silných stránek jednotlivých zaměstnanců. Díky rozvoji specifického talentu dokážeme poskytnout ideální podmínky k rychlé seberealizaci a uspokojení z hodnotných pracovních úspěchů. Na vzdělání nešetříme – investujeme do něj ročně okolo 5 milionů korun, přes 2,5 procenta veškerých mzdových nákladů.  

Jsme česká společnost, ale klíčová je pro nás zahraniční expanze. S tou souvisí identifikace nových trhů, mapování podmínek podnikání, vyjednávání s novými obchodními partnery a zákazníky. Cestování a poznávání nových zemí a zajímavých lidí tak patří k běžné pracovní náplni mnoha našich zaměstnanců.

Patříte mezi maminky, kterým končí mateřská dovolená a potýkáte se s omezenou kapacitou školek? Či mezi otce, kteří hledají způsob, jak skloubit rodinný a pracovní život? LINET jako jedna z mála českých společností nabízí svým zaměstnancům také firemní školku. Pracovníkům se specifickými nároky na pracovní dobu vycházíme vstříc i možností práce z domova.

Chcete i při náročném zaměstnání zůstat fit? Pomůžeme Vám udržet, případně nastartovat zdravý životní styl. Pravidelně pořádáme zaměstnanecké akce, kde je možné podstoupit vyšetření krve, zraku, fyzioterapeutickou prohlídku, poradit se o výživě, a nabízíme i možnost bezplatného sportovního vyžití.

A spoustu dalších benefitů ušitých na míru si u nás můžete vybrat v kafeterii. 

Prohlédněte si LINET

Zaměstnancům poskytujeme prostorné, čisté, moderní, a přitom přátelské pracovní prostředí, kterému nechybí nic, co se od firmy 21. století očekává – vysokorychlostní internet, závodní restaurace, odpočinkové zóny či parkoviště s odpovídající kapacitou.

Co vám nabízíme? 

Zjistěte vše o zaměstnaneckých benefitech, práci z domova nebo jak vypadají naše kanceláře.

Kontaktujte nás!

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet

Jak na výběrové řízení 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Pro uchazeče