Úvodní strana  Pro manažery  Proč Linet  Co nabízíme

Co nabízíme

Co vám přinese práce v LINETu

Od svých zaměstnanců očekáváme nadstandardní výkony a na oplátku jim nabízíme nadstandardní systém odměn. Snažíme se v něm nabídnout optimální kombinaci motivačních bonusů a výhod zaměřených na osobní a profesní rozvoj.

Důležitou součástí strategie LINET je identifikace a podpora silných stránek jednotlivých zaměstnanců. Díky rozvoji specifického talentu dokážeme poskytnout ideální podmínky k rychlé seberealizaci a uspokojení z hodnotných pracovních úspěchů. Na vzdělání nešetříme – investujeme do něj ročně okolo 5 milionů korun, přes 2,5 procenta veškerých mzdových nákladů.  

Jsme česká společnost, ale klíčová je pro nás zahraniční expanze. S tou souvisí identifikace nových trhů, mapování podmínek podnikání, vyjednávání s novými obchodními partnery a zákazníky. Cestování a poznávání nových zemí a zajímavých lidí tak patří k běžné pracovní náplni mnoha našich zaměstnanců.

Patříte mezi maminky, kterým končí mateřská dovolená a potýkáte se s omezenou kapacitou školek? Či mezi otce, kteří hledají způsob, jak skloubit rodinný a pracovní život? LINET jako jedna z mála českých společností nabízí svým zaměstnancům také firemní školku. Pracovníkům se specifickými nároky na pracovní dobu vycházíme vstříc i možností práce z domova.

Chcete i při náročném zaměstnání zůstat fit? Pomůžeme Vám udržet, případně nastartovat zdravý životní styl. Pravidelně pořádáme zaměstnanecké akce, kde je možné podstoupit vyšetření krve, zraku, fyzioterapeutickou prohlídku, poradit se o výživě, a nabízíme i možnost bezplatného sportovního vyžití.

A spoustu dalších benefitů ušitých na míru si u nás můžete vybrat v kafeterii. 

Prohlédněte si LINET

Zaměstnancům poskytujeme prostorné, čisté, moderní, a přitom přátelské pracovní prostředí, kterému nechybí nic, co se od firmy 21. století očekává – vysokorychlostní internet, závodní restaurace, odpočinkové zóny či parkoviště s odpovídající kapacitou.

Jak na výběrové řízení 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Pro uchazeče

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet