Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet  Vize společnosti

Vize společnosti

Vyrábíme a dodáváme špičkové produkty, které u zákazníků vítězí díky technologickým inovacím, atraktivnímu designu a bezvadnému dílenskému zpracování. To nám umožňuje budovat silnou, stabilní a mezinárodně úspěšnou firmu.

Víme však, že to není možné bez špičkové práce našich zaměstnanců. Snažíme se jim proto vytvořit důstojné podmínky pro práci, podpořit jejich osobní rozvoj a nasloucháme jim.


Hodnoty společnosti

JEDINEČNOST: Překonáváme sami sebe

Na trhu nebojujeme cenou, ale technologickým náskokem. Každý náš produkt a služba v sobě obsahuje unikátní vlastnosti, které zákazník u konkurence nenajde.

JEDNODUCHOST: K porozumění stačí jediný pohled

Technologické vlastnosti nšich produktů a služeb jsou v souladu s každodenní realitou klientů. Není potřeba je složitě vysvětlovat, protože zákazníci v nich okamžitě uvidí odpověď na své problémy.

TOUHA: Víme, co klienti potřebují. Dáváme jim to, po čem touží

Ve vztahu se zákazníkem fungujeme transparentně a předvídatelně. Nenecháváme po sobě nezodpovězené dotazy, plníme sliby. Dbáme na to, aby spolupráce s naší firmou nebyla pro klienta jen další obchod, ale pozitivními emocemi nabitá zkušenost.

SEBEDŮVĚRA: Konkurence není měřítko

Věříme si. Nepochybujeme o kvalitě svých produktů a služeb. Nezmiňujeme konkurenční výrobce a neporovnáváme se s nimi, pokud to zákazník sám nevyžaduje. Své obchodní argumenty stavíme výhradně na dokonalé znalosti potřeb klienta.

SPOLEHLIVOST: Hrajeme podle pravidel

Dodržujeme zákony, nedopouštíme se nekalých obchodník praktik. Nejen se zákazníky, ale i s obchodními partnery a mezi sebou jednáme s úctou a vzájemným respektem.

Zkušební lhůta 

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.

Po nástupu

Jak napsat životopis 

Podívejte se, jak vypadá správný životopis.

Tipy pro psaní životopisu

Co vám nabízíme? 

Zjistěte vše o zaměstnaneckých benefitech, práci z domova nebo jak vypadají naše kanceláře.

Co nabízíme