Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet

O LINETu

Přední světový výrobce zdravotnických lůžek

Jsme tradiční český výrobce vysoce kvalitních lůžek pro nemocnice, pečovatelská zařízení i domácí péči. Z malého místního výrobce jsme se vlastními silami vypracovali na předního světového dodavatele, který své produkty vyváží do více než 100 zemí po celém světě. I po více než 20 letech od svého založení společnosti se nám daří vstupovat na nové trhy a každoročně růst.

Kvalitní řemeslo je klíčem k úspěchu

V konkurenčním boji se nám daří hlavně díky technologickým inovacím, které nám umožňují prodávat výrobky s vysokou přidanou hodnotou.  Ale sebelepší technické řešení je k ničemu bez špičkové řemeslné práce a dělnické profese mají na úspěchu firmy nemalý podíl. I proto stále vyrábíme v České republice, kde se můžeme stoprocentně spolehnout na kvalitu zpracování.

Už nás znáte

Naše lůžka jsou známá po celém světě nejen u zdravotníků. Objevily se třeba ve scénách s Tomem Cruisem ve filmu Mission Impossible, sehrály klíčovou úlohu v jedné z milostných avantýr Jamesa Bonda a pravidelně se s nimi lze setkávat třeba v populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě. Léčily se na nich ale i významné světové osobnosti – například holandská královna Beatrix, bývalý český prezident Václav Havel či rakouský zpěvák Falco.

Zkušební lhůta 

Co vás čeká ve zkušební lhůtě a jak probíhá adaptační program.

Po nástupu

Co vás čeká v LINETu 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Kariéra v LINETu

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti