Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet

O LINETu

Přední světový výrobce zdravotnických lůžek

Jsme tradiční český výrobce vysoce kvalitních lůžek pro nemocnice, pečovatelská zařízení i domácí péči. Z malého místního výrobce jsme se vlastními silami vypracovali na předního světového dodavatele, který své produkty vyváží do více než 100 zemí po celém světě. I po více než 20 letech od svého založení společnosti se nám daří vstupovat na nové trhy a každoročně růst.

Kvalitní řemeslo je klíčem k úspěchu

V konkurenčním boji se nám daří hlavně díky technologickým inovacím, které nám umožňují prodávat výrobky s vysokou přidanou hodnotou.  Ale sebelepší technické řešení je k ničemu bez špičkové řemeslné práce a dělnické profese mají na úspěchu firmy nemalý podíl. I proto stále vyrábíme v České republice, kde se můžeme stoprocentně spolehnout na kvalitu zpracování.

Už nás znáte

Naše lůžka jsou známá po celém světě nejen u zdravotníků. Objevily se třeba ve scénách s Tomem Cruisem ve filmu Mission Impossible, sehrály klíčovou úlohu v jedné z milostných avantýr Jamesa Bonda a pravidelně se s nimi lze setkávat třeba v populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě. Léčily se na nich ale i významné světové osobnosti – například holandská královna Beatrix, bývalý český prezident Václav Havel či rakouský zpěvák Falco.

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

Příležitosti pro studenty 

Stáže, trainee programy nebo vedení absolventských prací.

Příležitosti pro studenty

Co vás čeká v LINETu 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Kariéra v LINETu