Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet  Naši lidé

Naši lidé

Našich zaměstnanců si velmi vážíme a děláme vše pro to, abychom dokázali vycházet vstříc jejich potřebám. Nabízíme nejen podporu kariérního rozvoje, ale i množství výhod včetně finančních benefitů.

Pavla Kosová, mistrová

"Pro LINET pracuji již několik let a jsem tu spokojená. Máme skvělý kolektiv a mám dobrý pocit z toho, že naše výrobky pomáhají lidem. Dává to mé práci smysl."

Martin Dressler, konstruktér

"Práce v LINETu mě opravdu baví. Nastoupil jsem jako dělník, LINET mi ale nabídl možnost dalšího vzdělávání, takže dnes pracuji jako konstruktér. Součástí mé práce je i obsluha unikátní výrobní techniky. Kromě toho jsem se díky LINETu podíval i do Japonska."

Marie Neumannová, mistrová

"Na práci v LINETu se mi mimo jiné líbí, že se na vedení výroby podílí i ženy a svou práci zvládají na výbornou. V LINETu pracuji již několik let a ráda se zúčastňuji zaměstnaneckých soutěží o nápady na zlepšení výroby – firma je umí ocenit."

Víme, že špičkové pracovní nasazení lze očekávat jen tam, kde jsou zaměstnanci spokojení. Nabízíme proto celou řadu výhod, které vám pomohou v kariérním rozvoji, ale také přilepší ke stávajícímu platu.

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

Příležitosti pro studenty 

Stáže, trainee programy nebo vedení absolventských prací.

Příležitosti pro studenty

Co vás čeká v LINETu 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Kariéra v LINETu