Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet  Naši lidé

Naši lidé

Našich zaměstnanců si velmi vážíme a děláme vše pro to, abychom dokázali vycházet vstříc jejich potřebám. Nabízíme nejen podporu kariérního rozvoje, ale i množství výhod včetně finančních benefitů.

Pavla Kosová, mistrová

"Pro LINET pracuji již několik let a jsem tu spokojená. Máme skvělý kolektiv a mám dobrý pocit z toho, že naše výrobky pomáhají lidem. Dává to mé práci smysl."

Martin Dressler, konstruktér

"Práce v LINETu mě opravdu baví. Nastoupil jsem jako dělník, LINET mi ale nabídl možnost dalšího vzdělávání, takže dnes pracuji jako konstruktér. Součástí mé práce je i obsluha unikátní výrobní techniky. Kromě toho jsem se díky LINETu podíval i do Japonska."

Marie Neumannová, mistrová

"Na práci v LINETu se mi mimo jiné líbí, že se na vedení výroby podílí i ženy a svou práci zvládají na výbornou. V LINETu pracuji již několik let a ráda se zúčastňuji zaměstnaneckých soutěží o nápady na zlepšení výroby – firma je umí ocenit."

Víme, že špičkové pracovní nasazení lze očekávat jen tam, kde jsou zaměstnanci spokojení. Nabízíme proto celou řadu výhod, které vám pomohou v kariérním rozvoji, ale také přilepší ke stávajícímu platu.

Jak napsat životopis 

Podívejte se, jak vypadá správný životopis.

Tipy pro psaní životopisu

Proč pracovat právě pro nás 

Základní přehled toho, co děláme, nabízíme a všechno ostatní, co vás o společnosti zajímá.

Proč Linet

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu