Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet  Naši lidé

Naši lidé

Našich zaměstnanců si velmi vážíme a děláme vše pro to, abychom dokázali vycházet vstříc jejich potřebám. Nabízíme nejen podporu kariérního rozvoje, ale i množství výhod včetně finančních benefitů.

Pavla Kosová, mistrová

"Pro LINET pracuji již několik let a jsem tu spokojená. Máme skvělý kolektiv a mám dobrý pocit z toho, že naše výrobky pomáhají lidem. Dává to mé práci smysl."

Martin Dressler, konstruktér

"Práce v LINETu mě opravdu baví. Nastoupil jsem jako dělník, LINET mi ale nabídl možnost dalšího vzdělávání, takže dnes pracuji jako konstruktér. Součástí mé práce je i obsluha unikátní výrobní techniky. Kromě toho jsem se díky LINETu podíval i do Japonska."

Marie Neumannová, mistrová

"Na práci v LINETu se mi mimo jiné líbí, že se na vedení výroby podílí i ženy a svou práci zvládají na výbornou. V LINETu pracuji již několik let a ráda se zúčastňuji zaměstnaneckých soutěží o nápady na zlepšení výroby – firma je umí ocenit."

Víme, že špičkové pracovní nasazení lze očekávat jen tam, kde jsou zaměstnanci spokojení. Nabízíme proto celou řadu výhod, které vám pomohou v kariérním rozvoji, ale také přilepší ke stávajícímu platu.

Co vás čeká v LINETu 

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Kariéra v LINETu

Chceme být předmětem touhy 

Naší vizí je být předmětem touhy, nikoli pouhé volby. Jak ji naplňujeme?

Vize společnosti

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu