Úvodní strana  Pro dělníky  Pro uchazeče  Jak se připravit na pohovor

Jak se připravit na pohovor

Máte obavy, jak bude pohovor probíhat? Nevíte, na jaké otázky se připravit a jak udělat dobrý dojem? Zkuste využít třeba některý z našich tipů.

Na pohovor vždy přijďte v domluvený termín. Oblékněte se přiměřeně situaci, dbejte na čistý a upravený vzhled. A nejdůležitější rada? Přijďte odpočatí a v psychické pohodě. Velmi pravděpodobně Vás totiž bude čekat znalostní test, test zručnosti či praktická zkouška.

Přijímací řízení probíhá v několika fázích:

  • Předvýběr uchazečů
  • Pohovor s budoucím vedoucím a zkoušky v tréninkovém centru, nebo na pracovišti
  • Písemná nabídka kandidátovi

V případě, že se hlásíte na pracovní pozici, kde je vyžadováno předložení platného průkazu (VZV, svářečský průkaz, školení k vyhlášce 50), nezapomeňte jej při pohovoru předložit.

Následně s Vámi bude personalista hovořit o Vašich plánech a představách do budoucna, odborném zaměření, pracovních zkušenostech a okrajově i o Vašich zálibách.

Co vás čeká v LINETu

Pro naše zaměstnance máme připravený adaptační program a nové pozice otevíráme prioritně svým stávajícím zaměstnancům.

Kariéra v LINETu

Jak na výběrové řízení

Pro uchazeče

Naše produkty

Více o tom, čím se zabýváme, v čem vynikáme a s čím se u nás budete potkávat.

Co děláme