Úvodní strana  Pro dělníky  Proč Linet  Co děláme

Co děláme

Společnost LINET zajišťuje kompletní výrobu, montáž a distribuci moderních zdravotnických lůžek – od „rýsovacího prkna“ přes výrobu samostatných dílů až po hotový výrobek, který míří k zákazníkovi.

Pro výrobu lůžek používáme a přímo zpracováváme celou řadu materiálů, a to za použití mnoha různých technologií. Uplatnění v naší společnosti tak najde mnoho odborných, ale i méně kvalifikovaných dělnických profesí.

Hrubá výroba, kovozpracování
Pro výrobu konstrukce lůžka jsou důležití pracovníci pro zpracování kovových dílů. Ohýbání, řezání, svařování a další úpravy probíhají na nejmodernějších zařízeních a technologiích.

Lakování
Vysokou životnost našim lůžkům propůjčují kvalitní povrchové úpravy – při lakování bereme maximální ohled na zdraví zaměstnanců.

Vyfukování plastů
Na nejmodernějších technologiích vyrábíme a zpracováváme rovněž plastové díly.

Montáž
Ze zhotovených polotovarů a dílů vzniká pod rukama našich zaměstnanců hotový a funkční výrobek. Prostředí montáže je čisté a ke zdraví šetrné.

Elektromontáž
Naše lůžka mají celou řadu užitečných a elektronicky ovládaných funkcí, které usnadňují pacientům pobyt v nemocnici a zdravotníkům jejich práci. Instalace zařízení k jejich ovládání je rovněž součástí výrobního procesu.

Skladování a logistika
Pořádek, přehlednost, dobrá dostupnost – i to jsou podmínky pro bezchybný výrobní provoz i zákaznický servis. K jejich udržení pracovníkům ve skladech a v logistice LINETu opět pomáhají moderní technologie i důmyslný logistický systém.

A to zdaleka není vše. Příležitostí pro uplatnění v LINETu je celá řada.

Přijďte i vy  vzít za práci při výrobě jedněch z nejmodernějších a nejkvalitnějších zdravotnických lůžek na světě.

Konkrétní přehled nabízených pozic najdete na stránce Volné pozice.

Jak napsat životopis 

Podívejte se, jak vypadá správný životopis.

Tipy pro psaní životopisu

Kariérní růst 

Vítáme růst našich zaměstnanců a připravujeme jim pro něj podmínky.

Kariéra v LINETu

U nás v týmu 

Co si o práci v LINETu myslí naši zaměstnanci a jak LINET vnímají? Podívejte se...

Naši lidé