Úvodní strana  Co o nás řekli naši zaměstnanci

Co o nás řekli naši zaměstnanci

Jiří Černý - obsluha vrtačky a excentrických lisů

"Mně se poštěstilo být přímo u toho, když se společnost zakládala. V LINETu se mi líbí a vidím v něm velkou stabilitu."


Petr Krupka - výroba přípravků

"V LINETu jsem se skutečně našel a dělám práci, která mě baví. Oceňuji především vstřícnost našich vedoucích pracovníků, kteří vždy uměli a  dodnes umí ocenit dobrou práci."


Bart de Jong - Manager Strategic Corporate Development

"Linet is an innovative company with strong management. I like this innovative and client approach and its ambitious goals to other expansions. To be a part of Linet team is a challenge for me."


Karel Bradáč - interní auditor řízení jakosti

"V LINETu se mi líbí zejména pro jeho dynamičnost, Stále se tu něco děje a mění a firma se vyvíjí. Tím nejdůležitějším důvodem ale je, že mi zkrátka LINET přirostl k srdci."


Bohumil Kianička - ruční svařování

"Na LINETu si cením především jistoty, kterou nám poskytuje. Jde o  stabilního zaměstnavatele, což vynikne hlavně při srovnání s okolními firmami, které propouští či dokonce krachují."


Alena Kalousová - logistika – kooperace servisních zakázek

"V LINETu jsem spokojená a mám naši společnost ráda. Je to neustále se rozvíjející firma, ve které se pořád něco děje, vznikají nové možnosti a poskytuje mi jistotu a stabilitu zaměstnání."


David Chaloupka - výroba přípravků

"V LINETu pracuji rád. Vyhovuje mi nejen po stránce finančního zabezpečení a sociálních jistot, ale jsem rád i za dobrý kolektiv. I po 21 letech v LINETu  se do práce těším a ráno vstávám s chutí."


Pavel Kos - výroba přípravků

"LINET je již téměř dvacet let moje životní jistota. Jsem spokojený i s  benefity, které nám společnost nabízí. Za ta léta jsem si zde také našel přátele a myslím, že máme opravdu dobrý pracovní kolektiv."


Jiří Soukup - vedoucí logistiky

"Pamatuji si ještě starý závod – na místě, kde teď stojíme, bylo pole. Je krásné vidět, jak se za tu dobu LINET rozrostl a jak se mu daří."


Vladimíra Michnová - personální ředitelka

"V LINETu je skvělé, jak firma dokáže podpořit kariérní růst zaměstnanců. Očekáváte-li od svého zaměstnavatele účinnou podporu kariérního rozvoje v LINETu se Vám bude líbit."


Pavla Kosová - mistrová

"Pro LINET pracuji již několik let a jsem tu spokojená. Máme skvělý kolektiv a mám dobrý pocit z toho, že naše výrobky pomáhají lidem. Dává to mé práci smysl."


Martin Dressler - konstruktér

"Práce v LINETu mě opravdu baví. Nastoupil jsem jako dělník, LINET mi ale nabídl možnost dalšího vzdělávání, takže dnes pracuji jako konstruktér."


Marie Neumannová - mistrová

"Na práci v LINETu se mi mimo jiné líbí, že se na vedení výroby podílí i ženy a svou práci zvládají na výbornou."


Štěpán Řičica - Vedoucí nástrojárny a přípravkárny

"V LINETu jsem začínal na pozici technolog prvovýroby, pak jsem přešel na pozici vedoucího technologie a poté následoval již vedoucí nástrojárny a přípravkárny. Našel jsem práci, která mě baví a naplňuje."